Tunnustused

2017/2018

Tänukiri Järva-Jaani Gümnaasiumi osavõtu eest loome- ja uurimistööde võistlusel "Kooliajalugu uurima!". Tallinas, 2.11 2017

Järva-Jaani Gümnaasiumit tunnustati 12.10 2017 Haapsalu Kutsehariduskeskuses Hariduskonverentsil  "Ettevõtliku kooli" Standardiga Baastase.

Järvamaa hariduspreemiad Türi Kultuurimajas 29.09 2017: Aasta õpetaja 2017 nominent Agnes Kaio

Järva-Jaani valla 26. aastapäeva puhul jagati 29.09.2017 kooli töötajatele tänu alljärgnevalt:

Valla Vapimärk: Tiiu Adler

Valla Teenetemärk: TriinTiisler, Anu Nurk, Evi Talkis

Valla tänukirjad: Aili Vaasli, Merliin Arusalu, Annabel Härm, Melani Arusalu, Kristi Aaloe, Lizette Kassmann, Vanessa Kassmann, Stella-Maria Link, Pille Piiroja, Melany Saarmets, Eva Arusalu, Greete Treial, Svetlana Varunina, Heli Kark, Riina Raudsepp, Agnes Kaio, Kairi Laid, Ene Reinla, Maris Piiroja, Toomas Põldma, Elen Pruuli, Raigo Prants

Sihtasutus JÄRVAMAA ARENDUSKESKUS tunnustab Järva-Jaani Gümnaasiumit osalemise eest Edulugude konkursil looga "Robootikaprojektist digiõooejuhini" (august 2017)

2016/2017

Järva-Jaani valla 25.aastapäeva puhul jagati 30.09.2016 kooli töötajatele tänu alljärgnevalt:

Valla Vapimärk  Silva Kärner

Valla Teenetemärk: Marge Terras, Anu Mägi, Lia Ojakõiv

Valla tänukirjad: Evi Talkis, Irina Aulis

Järvamaa hariduspreemiad Paide Raekojas 30.09.2016: Aasta õpetaja 2016 nominent Silva Kärner, Klassiõpetaja 2016 nominent Marge Terras, Noor õpetaja 2016 nominent Maris Piiroja

Sihtasutus JÄRVAMAA ARENDUSKESKUS tunnustab Järva-Jaani Gümnaasiumit osalemise eest Edulugude konkursil looga "Turismiõpe Järva-Jaani Gümnaasiumis" (august 2016)

Rahandusministeeriumi tänukiri: Täname teid, Järva-Jaani Gümnaasium, Eestimaa kaunistamise eest. (2016)

Sinine ja must ja valge – koduvärvid kaunimad teevad rõõmsaks meie palge, kaunistades kodumaad. (P.Grünfeldt)

Targalt internetis Tänukiri. Tunnustame Järva-Jaani Gümnaasiumi eduka osalemise eest 2017 aasta turvalise interneti päeva tähistamiesel. (07.02.2017)

Tunnustus Järva-Jaani gümnaasiumi õpilased võitsid Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse lemmiku tiitli 3D jõuluehte disainikonkursil (detsember 2016)

Tänukiri Järva-Jaani Gümnaasiumile tubli osalemise eest Nuputa võistlusel (16.02 2017)

Tänukiri Järva-Jaani Gümnaasium – täname osalemise eest 5. klasside õpioskuste olümpiaadil Türil (02.03 2017)

Tänukiri Järva-Jaani Gümnaasiumi võistkonnale tubli osalemise eest 3.-4. klassside osaoskuste olümpiaadil. (I koht). (26.04 2017)

2015/2016

Järvamaa Mõisakoolide Ühingu tänukiri südamega tehtus töö eest Järvamaa Mõisakoolide Ühingu asutamise mõtte teokstegemise, arendamise ja toetamise eest. (16.06 2016)

Tänukiri osalemise eest Järvamaa NUPUTA 5.-6. klasside ja 7. klasside võistlustel (17.02.2016)

Nõo Reaalgümnaasiumi tänukiri  Järva-Jaani Gümnaasiumile: Andrus Vaarik on saanud kvalitseetse ettevalmistuse jätkamiseks õpinguid gümnaasiumis. Teatame teie endise õpilase väga headest õppetulemustest Nõo Reaalgümnaasiumis. (08.02.2016)

Seoses Järva-Jaani hariduselu 330.aastapäevaga 2015 autasustati B.G.Forseliuse Seltsi Väikse Ignatsi Jaagu medaliga klassiõpetajaid Mariana Kellnerit ja Triin Tiislerit.

RKM Kiidjärve looduskeskuse tänukiri osalemise eest konkursil "Eesti koolilaste metsapostkaart 2015"

Innove tänukiri Järva-Jaani Gümnaasiumile hea koostöö eest Eesti rahvusvahelise haridusuuringu  PISA 2015 läbiviimisel (kevad 2015)

Tallinna Ülikooli, Innove ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingu TÄNUKIRI Järva-Jaani Gümnaasiumi kollektiivile abi eest projekti "Põhikooli õpilaste psüühiliste protsesside hindamisvahendite komplekti koostamine ja tugispetsialistide koolitamine" elluviimisel. Suur aitäh projektis osalenud õpilastele pingutamise eest!  2014/2015. kooliaasta

Järva-Jaani valla tänukiri 2015: MATI TAMM, MARGE TERRAS, TRIIN TIISLER, KERSTI ALOE

Järvamaa 2015.aasta klassiõpetaja preemia nominendiks esitati klassiõpetaja TRIIN TIISLER

2015. aasta augustis Järvamaa teenete märki SIRJE PEHK´ile  tubli töö eest Järva-Jaani  kooli arendamisel koolijuhina. Talle anti ka Järva-Jaani valla teenetemärk tulemusliku töö eest Järva-Jaani Gümnaasiumi direktorina aastatel 2003- 2015.