Tunnustused

Järva-Jaani valla 25.aastapäeva puhul jagati 30.09.2016 kooli töötajatele tänu alljärgnevalt:

Valla Vapimärk  Silva Kärner

Valla Teenetemärk: Marge Terras, Anu Mägi, Lia Ojakõiv

Valla tänukirjad: Evi Talkis, Irina Aulis

Järvamaa hariduspreemiad Paide Raekojas 30.09.2016: Aasta õpetaja 2016 nominent Silva Kärner, Klassiõpetaja 2016 nominent Marge Terras, Noor õpetaja 2016 nominent Maris Piiroja

Sihtasutus JÄRVAMAA ARENDUSKESKUS tunnustab Järva-Jaani Gümnaasiumit osalemise eest Edulugude konkursil looga "Turismiõpe Järva-Jaani Gümnaasiumis" (august 2016)

Rahandusministeeriumi tänukiri: Täname teid, Järva-Jaani Gümnaasium, Eestimaa kaunistamise eest. (2016)

Sinine ja must ja valge – koduvärvid kaunimad

teevad rõõmsaks meie palge, kaunistades kodumaad. (P.Grünfeldt)

Järvamaa Mõisakoolide Ühingu tänukiri südamega tehtus töö eest Järvamaa Mõisakoolide Ühingu asutamise mõtte teokstegemise, arendamise ja toetamise eest. (16.06.2016)

Tänukiri osalemise eest Järvamaa NUPUTA 5.-6. klasside ja 7. klasside võistlustel (17.02.2016)

Nõo Reaalgümnaasiumi tänukiri  Järva-Jaani Gümnaasiumile: Andrus Vaarik on saanud kvalitseetse ettevalmistuse jätkamiseks õpinguid gümnaasiumis. Teatame teie endise õpilase väga headest õppetulemustest Nõo Reaalgümnaasiumis. (08.02.2016)

Seoses Järva-Jaani hariduselu 330.aastapäevaga 2015 autasustati B.G.Forseliuse Seltsi Väikse Ignatsi Jaagu medaliga klassiõpetajaid Mariana Kellnerit ja Triin Tiislerit.

RKM Kiidjärve looduskeskuse tänukiri osalemise eest konkursil "Eesti koolilaste metsapostkaart 2015"

Innove tänukiri Järva-Jaani Gümnaasiumile hea koostöö eest Eesti rahvusvahelise haridusuuringu  PISA 2015 läbiviimisel (kevad 2015)

Tallinna Ülikooli, Innove ja Eesti Koolipsühholoogide Ühingu TÄNUKIRI Järva-Jaani Gümnaasiumi kollektiivile abi eest projekti "Põhikooli õpilaste psüühiliste protsesside hindamisvahendite komplekti koostamine ja tugispetsialistide koolitamine" elluviimisel. Suur aitäh projektis osalenud õpilastele pingutamise eest!  2014/2015. kooliaasta

Järva-Jaani valla tänukiri 2015: MATI TAMM, MARGE TERRAS, TRIIN TIISLER, KERSTI ALOE

Järvamaa 2015.aasta klassiõpetaja preemia nominendiks esitati klassiõpetaja TRIIN TIISLER

2015. aasta augustis Järvamaa teenete märki SIRJE PEHK´ile  tubli töö eest Järva-Jaani  kooli arendamisel koolijuhina. Talle anti ka Järva-Jaani valla teenetemärk tulemusliku töö eest Järva-Jaani Gümnaasiumi direktorina aastatel 2003- 2015.

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1