Sotsiaalpedagoogi teated lapsevanematele

Järvamaa Rajaleidja kontaktid

*****

Kui laps on väsinud, kui lapsel kaob õpihuvi, kui laps ei taha kooli minna… mida teha?

Neile küsimustele aitavad vastuseid leida Järvamaa Rajaleidja keskuse spetsialistid Heidi, Silva, Elo ja Külly esmaspäeval, 11.septembril kell 17.30.

Lapsevanemad, haridustöötajad, kõik teemast huvitatud inimesed on oodatud küsimuste-vastuste õhtule Järvamaa Rajaleidja keskusesse (Pärnu 54, Paide).

Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 11.septembriks e-posti aadressil maarika.heinaste@rajaleidja.ee või infotelefonil 5886 0705

Huvitavat lugemist praegustele ja tulevastele lapsevanematele!

Sotsiaalkindlustusameti poolt edastatud Soomest pärit materjal lapsevanemaks olemisest, mis on nüüd valminud kujundatuna eesti keeles.