SAAVUTUSED

SAAVUTUSED 2016- 2017

OLÜMPIAADID JA AINEVÕISTLUSED

*      Inimeseõpetuse ainepäev Albus 17.11.2016 (juh Maris Piiroja)

VIII kl Elly Paju (õp S.Kärner), VII kl Merilin Võti, VI kl Mehis Rannaveer, V kl Andri Jullinen

*      Keemia olümpiaad 21.01.2017

Raido Selge 8.kl I –II koht (õp Anu Mägi)

*      Inglise keele olümpiaad 27.01.2017

Sylvia Orro 10.kl 23.k; Simo Nugis XI kl 14.k; Meriliis Meier XII kl 19.-20.koht (õp Svetlana Varunina)

*      Füüsika olümpiaad 28.01.2017

Raido Selge I koht (õp Tiit Kalda)

*      Eesti keele olümpiaad 30.01.2017

Meriliis Võti 7.kl 12.-13 koht, Sylvia Orro 10.kl 16.koht (õp Marika Tamm)

*      Bioloogia olümpiaad 04.02.2017

Mehis Rannaveer  6.kl I koht; Raido Selge 8.kl 5.koht; Siin Sander 8.kl 6.koht (Õp Anu Nurk)

*      Matemaatika olümpiaad 07.02.2017

Raido Selge 8.kl I-II koht; Jesper Männilaan 7.kl 9.-10.k; Kennet Künnarpuu 7.kl 12.k (õp Agnes Kaio)

Sken Selge 12.kl II koht; Eleri Aleksa 10.kl 4.-6.koht (õp Silja Risthein)

*      Ühiskonnaõpetuse olümpiaad (veebipõhine)

Sken Selge 12.kl ( õp Ülle Jääger)

*      Loodusteaduste olümpiaad 11.02.2017

Raido Selge 8.kl (õp Tiit Kalda)

*      Inimeseõpetuse olümpiaad (veebipõhine) 15.02.2017

Andri Jullinen ja Marta Maria Leis 5. kl; Mehis Rannaveer ja Heidy Rõõmusaar 6.kl; Melani Arusalu ja Merilin Võti 7.kl (õp Maris Vanna)

Elly Paju ja Pille Piiroja 8.kl (õp Silva Kärner)

*      Nuputa 5.-6.kl 16.02.2017

Mehis Rannaveer, Birgit Selge 6.kl; Kaspar Talvik ja Kristjan Vaht  5.kl: 5.-6.koht 11st (õp. Agnes Kaio)

*      Nuputa 7.kl, 16.02.2017

Kennet Künnarpuu, Jesper Männilaan, Merilin Võti 7.kl 5.-6.koht (õp Agnes Kaio)

 

 

SPORTIMINE

*      Osalemine tuletõrjevõistlustel 08.09.2016 Türil (juh R.Prants, A.Vaasli)

IV kl  (7. koht 26st): Rainis Adson, Timor Arusaar, Kristo Mändmets, Alar Müganen, Liselle Kellner, Diane Paju, Lisette Saat, Piia Pilv

VIII kl (14. koht 18st): Elli Paju, Elen Pruuli, Markus Susi, Raido Selge, Siim Sander, Jesper Männilaan

XI kl (8. koht 9st): Simo Nugis, Kaspar Kark, Marili Mets, Ceithy Hagnec Lagenõmm, Timofey Shapovalov, Braian Jullinen

*      Osalemine 10. – 12.klasside jalgpallivõistlused 20.09.2016 Paides (juh R.Prants)

XII kl Sken Selge, Daniel Seire, Marten Vaas

XI kl Kaspar Kark

X klass Timofey Shapovalov

IX kl Rando Trahv

VIII kl Miko Trahv 

*      Osalemine 6.- 9.klasside jalgpallivõistlused 22.09.2016 Paides (juh R.Prants)

VI kl Kevin Joshua Kanne

VII kl Mait Markus Hanson, Jesper Männilaan

VIII kl Markus Susi, Miko Trahv

IX kl Kristjan Pahva, Karl-Herty Jalakas

*      Osalemine Paide-Türi rahvajooksul 02.10.2016 (juh A.Vaasli)

II kl Marii Eleen Mõtsnik

IV kl Liselle Kellner, Kristo Mändmets

V kl Külli Lepiste, Marliin Arusalu

VII kl Annabel Härm, Melani Arusalu, Liseth Sõmermaa, Kati Mändmets, Mait Markus Hanson, Jesper Männilaan, Eeva Nugis, Liisa Nugis, Kristi Aaloe

VIII kl Miko Trahv, Elly Paju, Alice Adamson

IX kl Stella-Maria Link, Liis Mändmets, Kalli Lepiste

X kl Marili Mets

XII kl Sken Selge

Kooli töötajad ja lapsevanemad: Aili Vaasli, Eva Arusalu, Riina Raudsepp, Signe Lepiste

*      Rahvastepalli võistlused Paides 3.11.2016 (juh R. Prants)

V kl Andri Jullinen, Kristjan Vaht, Kaspar Talviste,

IV kl Steven Seire, Timor Arusaar, Alar Müganen, Maarjus Sakkis, Kristo Mändmets, Daniel Sõmermaa, Rainis Adson

*      3×3 korvpallivõistlused 9.11.2016 Paides (juh R. Prants)

V kl Andri Jullinen, Kristjan Vaht, Kaspar Talviste, IV kl, Steven Seire – III koht

VI kl Aigar Tarasov, Martin Jõgi, VII kl Jesper Männilaan- 5. koht

*      Eesti meistrivõistlused sangpommi kahevõistluses 12.11.2016 (Juh K.Puss)

15-18.a Kaspar Klaus- hõbemedal

Kennet Künnarpuu  7.kl 4. koht

*      6.-9.klasside saalihoki võistlus Imaveres 17.11.2016 (juh A. Vaasli)

IX  kl: Lizett  Kassmann, Vanessa Kassmann, Erika Kirss, Kalli Lepsite, Stella Maria Link; VIII kl: Pille Piiroja; VII klassist Melani Arusalu, Annabel Härm

Tulemus I koht

*      3.-5.klasside saalihoki Imaveres 23.11.2016 (juh A. Vaasli)

V kl: Marta Maria Leis, Merliin Arusalu, Hanna-Liisi Sander, Sandra Seire, Külli Lepiste

IV kl: Karoliine Link, Mariela Nurmela, Sandra Pernik

Tulemus:  III koht

*      3×3 korvpallisarja rahvaliiga festival Paides 06.12.2016  5. koht (15st), juh Raigo Prants

V kl: Kaspar Talviste, Kristjan Vaht, Andri Jullinen

VI kl: Mehis Rannaveer, Aigar Tarasov, Martin Jõgi

VII kl: Jesper Männilaan

*      Võrkpallivõistlus Türil 07.12.2016 (juh Raigo Prants)

VIII kl: Janne Nukke, Pille Piiroja; Miko Trahv, Markus Susi

IX kl: Kristjan Pahva, Karl-Herty Jalakas

*      Saalijalgpall Paides 12.01.2017 (treener Margus Luts)

Kevin-Joshua Kanne, Mait-Markus Hanson, Jsper Männilaan, Miko Tahv, Markus Susi, Karl-Herty Jalakas, Enrico Müganen

*      Saalijalgpall Paides 17.01.2017 (õp Aili Vaasli)

Elly Paju, Elen ja Elena Pruuli, Pille Piiroja (8.kl), Lizette Kassmann, Vanessa Kassmann, Erika Kirss (9.kl)

*      Gümnaasiumide võrkpall Paides 24.01.2017 (õp Raigo Prants)

Sken Selge; Maris ja Kaisa Susi 12.kl, Kaspar Klaus, Simo Nugis Timo Trahv 11.kl; Miko Trahv 8.kl

*      Algklasside rahvastepallivõistlus Paides 15.02.2017 (õp Aili Vaasli)

Rasmus Bružas, Ken-Kristjan Zarubin, Souen Paju, Annika Selge, Keidy Rõõmusaar III kl; Martin Jullinen, Markus Reest, Tristan Puss II klass

 

JOONISTUSVÕISTLUSED

*      Joonistusvõistlus STABILO "Joonista pilt oma unistusest" 30.09.2016 esitatud tööde autorid

4.klass: Diane Paju, Jaanus Ojakõiv, Liselle Kellner, Lisette Saat, Mariela Nurmela, Markus raigla, Piia Pilv, Sandra Pernik, Steven Seire, Timor Arusaar;

5.klass: Andri Jullinen, Kätlin Kütismaa, Kristin Jalakas, Merliin Arusalu, Sandra Seire;

6.klass: Aigar Tarasov, Anete Bollverk, Avelin Kask, Batrisia Jullinen, Birgit Selge, Carolin Peterkop, Heidy Rõõmusaar, Kevin Joshua Kanne, Maria-Eliise Ojakõiv, Martin Jõgi, Mehis Rannaveer, Ranno Markus Rebase, Rasmus Tamm, Sevelin Kask, Tiina Raha (juh Maris Piiroja).

1.klass: Rivo Selge, Loviise Ait, Telle-Riin Tamm, Diane Sõmermaa, Janar Pilv;

2.klass: Evert Adson, Rebeka-Liis Põldpüü;

3.klass: Pirje Lanemann (juh Katrin Nurmetalo).

*      RMK metsapostkaardi võistlus teemal "Metsa eluring" 13.10.2016

5.klass: Merliin Arusalu, Kätlin Kütismaa, Marta Maria Leis, Kristjan Vaht, Hanna-Liisi Sander; 

6.klass: Lillian Grace Niblett, Maria-Eliise Ojakõiv, Avelin Kask, Carolin Peterkop, Anete Bollverk, Triin Saul (juh Maris Piiroja)

*      Eesti Ornitoloogia Ühingule võistlustöö "Rasvatihane- aastalind" 14.10.2016

1.klass: Loviise Ait, Helen Kreek, Janar Pilv,  Rivo Selge, Diane Sõmermaa;

3.klass: Pirje Lanemann, Annika Selge (juh Katrin Nurmetalo).

*      Joonistuste konkurss „Kosmos“ (Tallinn) 18.11.2017

Loviise Ait I kl; Helen Kreek I kl, Rivo Selge I kl, Telle-Riin Tamm I kl (juh Katrin Nurmetalo)

*      Arvutijoonistuste võistlus 18.11.2016: joonistaja.eenet

IV kl (juh Marge Terras) Markus Raigla, Daniel Sõmermaa, Rainis Adson, Sandra Pernik, Timor Arusaar, Jaanuis Ojakõiv, Rasmus Agan, Lisette Saat, Liselle Kellner, Alar Müganen, Diane Paju, Karoliine Link, Kristo Mändmets

V kl (juh Triin Tiisler): Külli Lepsite, Sandra Seire, Marta Maria Leis, Kätlin Kütismaa, Kristin Jalakas, Markus Soosaar, Andri Jullinen, Kevin Noorveli, Kaspar Talvik

VII kl (juh Agnes Kaio): Annabel Härm, Melani Arusalu, Heneriin Hindreko, Kati Mändmets, Geilin Raudsepp, Anett Roosalk, Merilin Saar, Merilin Võti, Mait Markus Hanson, Jesper Männilaan, Kaur Kirsimäe, Sven Kurvits, Andris Soosaar, Markkus Tamm,  Kermo Trahv, Kennet Künnarpuu.

VIII kl (juh Agnes Kaio): Raido Selge, Rasmus Rebase, Siim Sander, Elly Paju, Elena Pruuli, Elen Pruuli, Alice Adamson, Janne Nukke

IX klass (juh Agnes Kaio): Enrico Müganen, Liis Mändmets, Vanessa Kassmann, Stella-Maria Link, Rando Trahv, Cristjan Raal, Kärol Susi, Lizette Kassmann, Kalli Lepiste, Erika Kirss, Krete Saluste, Tõnis Noorveli, Karl-Herty Jalakas

*      Tartu Kiunstimuuseumi konkurss „Kunst ja koomiks“ 30.01.2017 (õp Maris Piiroja)

VII kl Kennet Künnarpuu, Melani Arusalu, Kati Mändmets, Merilin Saar, Heneriin Hindreko,Geilin Raudsepp, Ines Ilves, Merilin Võti

VIII kl Janne Nukke

 

 

MUUD VÕISTLUSED JA KOOLI ESINDAMISED

*      Koolinoorte arhitektuurikonkurss "Minu unustuste kodutänav" 31.10.2016 (juh Maris Piiroja)

6.klass: Anete Bollverk – I koht vabariigis. Töö valiti oma vanuseastmes parimaks. Autasustamine 25.11.16 tallinnas 

Osalesid veel Batrisia Jullinen, Carolin Peterkop, Triin Saul, Birgit Selge 

*      Osalemine Järvamaa õpilaste osaluskohvikus 3.11.2016 Müüsleris

X kl: Ceithy-Hagnec Lagenõmm, Marili Mets, Sylvia Orro, Eleri Aleksam Timofey Shapovalov

VIII kl: Janne Nukke, Pille Piiroja, Elly Paju, Elen ja Elena Pruuli, Aölice Adamson

*      Luulepäev Paides 17.11.2016 (juh Ene Reinla)

VI kl: Maria-Eliise Ojakõiv

*      Võistkondlik põhikoolide turniir 15.11.2016

Mehis Rannaveer ja Aigar Tarasov 6. kl; Raido Selge, Siim Sander ja Rando Palli 8. kl (juh Anu Nurk)

*      Osalemine ettevõtluse viktoriinil 08.12.2016 – parimad

XII kl Sken Selge; X kl Sylvia Orro ja Eleri Aleksa

*      Ettelugemisvõistlus „Meri raamatulugudes“ (õp Marge Terras)

IV kl: Karoliine Link, Liselle Kellner, Timor Arusaar

*      3D jõuluehete disainikonkurss (juh Agnes Kaio)

VII kl: Kaur Kirsimäe; VII kl: Elli Paju; IX kl: Tõnis Noorveli, Stella-Maria Link, Liis Mändmets, Krete Saluste; Vanessa Kassmann (pääsesid II vooru, HITSA Tänukirjad)

*      XII  Noorte laulupeo mudislaskooride eelproov Viljandis 24.01.2017 (õp Kalli Vainula)

Eliise Kütismaa, Marii Eleen Mõtsnik ja Arita Pahva II kl; Anabela Jürgen III kl, Daniela Sõmermaa ja Liselle Kellner IV kl; Merliin Arusalu, Sandra Seire, Kätlin Kütismaa, Andri Jullinen 5.kl

*      XII Noorte laulupeo lastekooride eelproov Türil 09.02.2017 (õp Kalli Vainula)

VI klass: Anete Bollverk,. Batrisia Jullinen, Carolin Peterkop, Heidy Rõõmusaar, Triin Saul,

VII klass: Kristi Aaloe, Liseth Sõmermaa, Melani Arusalu, Kati Mändmets, Heneriin Hindreko, Eeva ja Liisa Nugis, Anett Roosalk, Merilin Saar ja Merilin Võti, Annabel Härm

VIII kl: janne nukke, Elen ja Elena Pruuli, Pille Piiroja, Elly Paju,

IX klass: Lizette ja Vanessa Kassmann, Anna-Marie Kellner, Stella-Maria Link, Liis Mändmets, Kalli Lepiste, Marili Mets, Kärol Susi

Saavutused 2015-2016

Õpilaste saavutused 2014

Tunniplaan

Head suvepuhkust!

Täiendav õppetöö 19. juunini

Leia meid sotsiaalmeediast

Creative Classroom bänner

kiusamisest

ettevkool2

nutilabor

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1