SAAVUTUSED

SAAVUTUSED 2017- 2018

OLÜMPIAADID JA AINEVÕISTLUSED

Südames matemaatika 28.09 2017: Raido Selge 1. – 2. koht (9. klasside parim tulemus; õp Agnes Kaio), Ege Orlovski 5. koht, Eleri Aleksa (20. – 22. koht) ja Enrico Müganen (35. – 36. koht), õp Silja Risthein.

Maakondlik luulekonkurss "Midrimaa" Paide G 16.11 2017 – II koht Marii Elen Mõtsnik (juh Anne Treial)

SPORTIMINE

23.septembril 2017 Paikusel toimunud rahvusvahelisel Leo Krenini Mälestusvõistlusel maadluses saavutas Käroly Seemann  naistemaadluses 3.koha.

Koolinoorte tuletõrjespordi mängud Türil 14.09 2017 (juh Merilyn Ivask)

4. klass: Rasmus Bružas, William Nurmela, Matis Rannaveer, Suoen Paju, Keidy Rõõmusaar, Mirtel Kirsipuu, Annika Selge, Hanna-Liisbeth Oja

8. klass: Mait-Markus Hanson, Jesper Männilaan, Markkus Tamm, Kermi Trahv, Annabel Härm, Liseth Sõmermaa

11. klass: Marili Mets, Miko Trahv, Markus Susi, Ceithy-Hagnes Lagenõmm, Timofey Shapovalov, Maicy Jeršov

29.09 2017 gümnaasiumi klasside jalgpall (juh Merilyn Ivask)

Kaspar Klaus, Timo Trahv, Timofey, Rando Trahv, Miko Trahv, Markus Susi, Raido Selge, Mait-Markus Hanson

Koolinoorte sügiskross  Aravetel 27.09.2017 (juh Deivi Teppan)

Keidy Rõõmusaar, Robin Kangur,Alar Müganen,Batrisia Jullinen,Birgit Selge, Anete Bollver, Sevelin Kask, Kevin-Joshua Kanne, Ines Ilves, Liseth Sõmermaa,.Markus Susi, Miko Trahv, Ceithy-Hagnec Lagenõmm, Käroly Seemann, Rando Trahv, Braian Jullinen, Kaspar Klaus

Järvamaa koolide 6.- 9. klasside jalgpalli karikavõistlustel saavutati III koht.05.10 2017Paides: Kevin-Joshua Kanne, Miko Trahv, Markus Susi, Jesper Männilaan, Marco Müganen, Mait-Markus Hanson, Martin Läänesaar, Markus Tamm. (juh Merilyn Ivask) 

7.oktoobril Türi Spordiklubide Liidu auhinnaturniiril vaba- ja naistemaadluses saavutas Käroly Seemann I koha, poisid kuni 38 kg saavutas Timor Arusaar II koha ja poisid kuni 69 kg saavutas Kennet Künnarpuu II koha.

Indrek Liiva mälestusvõistlused, Järvamaa Lahtised meistrivõistlused (sangpomm) Albus 21.10 2017: kuni 12. aastased poisid I koht Matis Rannaveer, kuni 15. aastased poisid II koht Jesper Männilaan, III koht Mehis Rannaveer

Noorte vabamaadluse seeriavõistlus «Nublust Nabiks» VI etapp Rakkes 12.11 2017 – kuni 38 kg: III Timor Arusaar ja kuni 66 kg: III Kennet Künnarpuu

Järvamaa koolide 6. – 9. klassi saalihoki karikavõistlustel tütarlaste arvestuses I koht Imaveres 14.11 2017: Merliin Arusalu, Heidy Rõõmusaar, Birgit Selge, Melani Arusalu, Annabel Härm, Kristi Aaloe, Pille Piiroja ja Elen Pruuli. (juh Merilyn Ivask)

JOONISTUSVÕISTLUSED

 

MUUD VÕISTLUSED JA KOOLI ESINDAMISED

Paide-Türi Rahvajooks 01.10.2017 (juh Deivi Teppan)

Liselle Kellner, Kristo Mändmets, Merliin Arusalu, Sandra Seire, Külli Lepiste, Heidy Rõõmusaar, Mait-Markus Hanson, Ines Ilves, Anett Roosalk, Heneriin Hindreko, Melani Arusalu, Kennet Künnarpuu, Annabel Härm , Liseth Sõmermaa, Kati Mändmets, Elen Pruul, Alice Adamson, Elly Paju, Karoly Seemann, Kalli Lepiste, Stella-Maria Link, Liis Mändmets, Eleri Aleksa, Sylvia Orro, Siim Hiielaid, Juss Kellner, Kevin Joshua Kanne

Ettelugemise võistlus „Kõik on kõige targemad“ (juh Evi Talkis ja Õile Kalme )10.10 2017 Järvamaa Keskraamatukogus: Laura Reisenbuk, Stella Napsep ja Ken-Kristjan Zarubin.

SAAVUTUSED 2016-2017

SAAVUTUSED 2015-2016

SAAVUTUSED 2014.-2015

Tunniplaan

Leia meid sotsiaalmeediast

Creative Classroom bänner

kiusamisest

ettevkool2

nutilabor

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1Erasmus+ väike