RAHULOLUKÜSITLUS

Õpilasomavalitsus küsitles: kas soovite 5. koolivaheaega. Kokkuvõte: lapsevanemate vastused

vanemad

Õpilaste vastused

õpilased

2017 veebruaris-märtsis viis SA Innove läbi uued katselised rahuloluküsitlused põhikoolide ja gümnaasiumite valimil. Andmeid koguti nii õpilastelt, õpetajatelt kui ka põhikooliõpilaste lapsevanematelt.

Põhikooliastme tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium

Gümnaasiumiastme tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium

SA Innove on koostanud raporti meie kooli panuse kohta õpilaste edasi jõudmisesse.

Tagasiside gümnaasiumi panuse kohta – Järva-Jaani Gümnaasium

Hea lapsevanem ja õpilane!

SA Innove korraldas 2017. aasta alguses kõikides Eesti üldhariduskoolides õpilaste rahuloluküsitlusi. Järva-Jaani Gümnaasiumi 8. klassi põhiküsitluse tulemused, millega hinnati õpilaste rahulolu, põhjuseta puudumisi ja koolivägivalla kogemist.

Tagasiside koolile Järva-Jaani Gümnaasium (8. klass)