Õpetajad ja klassijuhatajad

Klassijuhatajad  2016/2017

I kl Triin Tiisler (klassiõpetaja)                triintiisler79@gmail.com

II-III B kl Õile Kalme (klassiõpetaja)        oilekalme5@gmail.com

II kl Anne Treial (klassiõpetaja)               anne.treial@gmail.com

III kl Evi Talkis (klassiõpetaja)                talkisevi@gmail.com

IV kl Marge Terras (klassiõpetaja)           margeterras@hot.ee

IV-X B kl Katrin Nurmetalo (LÕK laste õpetaja) 

V kl Anu Nurk (bioloogia ja inglise keel, kaugõppes keemia, bioloogia)    nunu.ark@gmail.com

VI kl Aili Vaasli (kehaline kasvatus)        ailivaasli@hot.ee

VII kl Agnes Kaio (matemaatika)            agneskaio@hot.ee

VIII kl Kalli Vainula (muusika)                kalliva@hot.ee

IX kl Marika Tamm (eesti keel ja kirjandus )  mika57@mail.ee

X ja XI kl Greete Treial                          Greete.Treial@gmail.com

XI kl Ene Reinla (vene keel)                  Ene.Reinla@mail.ee

Aineõpetajad

Tiiu Adler – pikapäevarühma kasvataja   tiiuadler@hot.ee

Ülle Jääger – ajaloo- ja ühiskonnaõpetus yllej@koeru.edu.ee

Tiit Kalda – füüsika                                tiitkalda@gmail.com

Silva Kärner – inimeseõpetuse ained (sh psühholoogia ja perekonnaõpetus) ning uurimustöö alused renraks@gmail.com

Katrin-Helena Melder – kultuurilugu, kunstiajalugu ja filosoofia     katrinmelder@hotmail.com

Anu Mägi – keemia                                anu.magi@mail.ee

Maris Piiroja – inimeseõpetus, kunst, käsitöö ning kodundus    maris.piiroja@gmail.com

Raigo Prants – kehaline kasvatus           raigo.prants@jjaani.edu.ee

Toomas Põldma – geograafia, kaugõppe ajalugu ja ühiskonnaõpetus   toomas.poldma@mail.ee

Silja Risthein – gümnaasiumi matemaatika                                        siljaristhein@gmail.com

Rhea Sillaste – põhikooli inglise keel ja loodusõpetus                         rheasillaste@gmail.com

Mati Tamm –  töö- ja tehnoloogiaõpetus                                             matitamm.mt@gmail.com

Svetlana Varunina  – gümnaasiumi inglise keel                                  svet92@yahoo.com

Larissa Espenberg – kaugõppe  vene keel ja inglise keel                    larissa@aravetekk.ee

Janne Palu-  kaugõppeosakonna eesti keel ja kirjandus                     janne.palu@gmail.com

Riina Raudsepp – eripedagoog                                                          riinarauds@gmail.com

Vello Kolnes – õppesõiduõpetaja                                                       Vello.kolnes@mail.ee

 

 

Tunniplaan

Head suvepuhkust!

Täiendav õppetöö 19. juunini

Leia meid sotsiaalmeediast

Creative Classroom bänner

kiusamisest

ettevkool2

nutilabor

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1