Õpetajad ja klassijuhatajad

Klassijuhatajad  2017/2018

I kl Marge Terras (klassiõpetaja)              margeterras@hot.ee

II kl Triin Tiisler (klassiõpetaja)                 triintiisler79@gmail.com

III-IV B kl Õile Kalme (klassiõpetaja)        oilekalme5@gmail.com

III kl Anne Treial (klassiõpetaja)               anne.treial@gmail.com

IV kl Evi Talkis (klassiõpetaja)                  talkisevi@gmail.com

V-IX B kl Katrin Nurmetalo (LÕK laste õpetaja) 

V kl Rhea Sillaste (põhikooli inglise keel)    rheasillaste@gmail.com

VI kl Anu Nurk (bioloogia ja inglise keel, kaugõppes keemia, bioloogia)    nunu.ark@gmail.com

VII kl Ülle Jääger (ajalugu)                       yllej@koeru.edu.ee

VIII kl Agnes Kaio (matemaatika)            agnes.kaio@jjaani.edu.ee

IX kl Kalli Vainula (muusika)                    kalliva@hot.ee

X – XII Silja Risthein (matemaatika)         siljaristhein@gmail.com

Aineõpetajad

Marika Tamm – eesti keel ja kirjandus     mika57@hot.ee

Ene Reinla – vene keel                            ene.reinla@mail.ee

Külli Kärner – pikapäeva kasvataja          karnerkulli@gmail.com

Tiit Kalda – füüsika ja informaatika           tiitkalda@gmail.com

Silva Kärner – psühholoogia ja perekonnaõpetus ning uurimustöö alused    renraks@gmail.com

Katrin-Helena Melder – kultuurilugu, kunstiajalugu, filosoofia, saksa keel     katrinmelder@hotmail.com

Ele Orlovski – põhikooli matemaatika                            ele.orlovski@gmail.com

Maris Kurvits – inimeseõpetus, eesti keel                       maris.kurvits@gmail.com

Anu Mägi – keemia                                                          anu.magi@mail.ee

Karoli Vilbu – kunst, käsitöö                                             karolivil@gmail.com

Raigo Prants –  ühiskonna-, majandusõpetus                  raigo.prants@jjaani.edu.ee

Deivi Teppan – kehaline kasvatus                                    deivitep@gmail.com

Merilyn Ivask – kehaline kasvatus                                     merilyn.ivask@gmail.com

Toomas Põldma – geograafia, kaugõppe ajalugu ja ühiskonnaõpetus   toomas.poldma@mail.ee

Mati Tamm –  töö- ja tehnoloogiaõpetus                                              matitamm.mt@gmail.com

Svetlana Varunina  – gümnaasiumi inglise keel                                   svet92@yahoo.com

Larissa Espenberg – kaugõppe  vene keel ja inglise keel                    larissa@aravetekk.ee

Janne Palu-  kaugõppe eesti keel ja kirjandus                                     janne.palu@gmail.com

Riina Raudsepp – eripedagoog                                                            riinarauds@gmail.com

Vello Kolnes – õppesõiduõpetaja                                                         Vello.kolnes@mail.ee

 

 

Tunniplaan

Leia meid sotsiaalmeediast

kiusamisest

ettevkool2

nutilabor

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1Erasmus+ väike
embed_badge