Kooli juhtkond

DIREKTOR – Raigo Prants – raigo.prants@jjaani.edu.ee

ÕPPEALAJUHATAJA – Maris Piiroja – maris.piiroja@jjaani.edu.ee

ÕPPEALAJUHATAJA – Agnes Kaio – agnes.kaio@jjaani.edu.ee

HUVIJUHT – Heli Kark – helikark@gmail.com

INFOJUHT – Urmas Kaio – urmas.kaio@jjaani.edu.ee

MAJANDUSJUHATAJA – Lia Ojakõiv – ojakoiv@gmail.com

SOTSIAALPEDAGOOG (HEV õppe koordinaator) – Greete Treial – greete.treial@gmail.com

Tunniplaan

Leia meid sotsiaalmeediast

Creative Classroom bänner

kiusamisest

ettevkool2

nutilabor

tervist_edendav_kool_logohitsa1eenet_logoProgeTiiger_Logo_horisontaal_EST_web1Erasmus+ väike