DIGI

Kyberpahkel

CoodWeek2017

Bee-Bot ja õppimine läbi mängu

10. oktoober 2017 kell 15.00 õpituba Järva-Jaani Gümnaasiumis.

Õpituppa on oodatud lapsed vanuses 5 kuni 12 aastat. Eesmärk on  äratada huvi robootika ja programmeerimise vastu.
Kahe kolme kaupa luuakse õpimatt või mänguväljak, millel õpitakse juhtima Bee-Botte. Õppijad saavad esitleda oma jutustusi Bee-Boti tegevusest. Õpitoa kestvus on kaks tundi.

Registreerumine on lõppenud.

3-D modelleerimine

17. oktoober 2017 kell 15.00 õpituba Järva-Jaani Gümnaasiumis.

Õpituppa on oodatud noored vanuses 10 kuni 20 aastat. Eesmärk on tekitada huvi 3-D modelleerimise vastu.
Õpilane kavandab ja disainib töötoas 3-D vahendiga oma logoga võtmehoidja programmi  123-Design abil. Õpilane tutvub 3-D printeri tööga. Õpitoa kestvus on kolm tundi.

Registreerumine on lõppenud.

EDU EXEX haridustehnoloogia konverents 14. septembril 2017.

Järva-Jaani Gümnaasiumi õpetajad Maris Piiroja ja Agnes Kaio osalesid antud konverentsil ja tutvustasid JJG digilahendusi.

DIGI JA JJG

collage_photocat